banner16

banner19

banner24

09 Nisan 2020 Perşembe

Dünyada Koronavirüsten Dolayı Ölenlerin Sayısı 30 Bini Geçti

Koronavirüsünde Dünyada Son Durum! Dünya Piyasaları Çakıldı!

Koronavirüsünde tüm dünya diken altında. En az dünyada 2600 kişinin öldüğü salgının bir pandemiğe dönüşebileceğinden endişe ediliyor ve bu endişelerden dolayı tüm piyasalar düşüşte.

28 Şubat 2020 Cuma 15:21
Bu haber 2213 kez okundu
Koronavirüsünde Dünyada Son Durum! Dünya Piyasaları Çakıldı!
 Koronavirüsünde tüm dünya diken altında. En az dünyada 2600 kişinin öldüğü salgının bir pandemiğe dönüşebileceğinden endişe ediliyor ve bu endişelerden dolayı tüm piyasalar düşüşte.  Muhtelif ülkelerden Koronavirüs ile ilgilş haber üstüne haber geliyor. Çin'i etki altına alana bu hastalık şu an aynı zamanda Güney Koreye sıçramış durumda ve 1000'e yakın vaka saptanmış durumda. Çin ve Güney Koreden sonra en fazla vaka İran'da ve İtalya'da görülmüş vaziyette. İtalya ile başlayan Korona Virüsü epidemiği aynı zamanda Hırvatistan ve diğer 11 Avrupa Ülkesinede sıçramış durumda. Şu an itibarıyle tüm dünyada 83,000 adet vaka saptanmış durumda.

Bu korkudan dolayı tüm dünya piyasalarında aşağı yönlü hareketler gözükmekte. Uzmanlar 2008'den beri en kötü dünya ekonomi durgunluğunun görülebileceğini söylüyorlar.

Dünyanın en büyük oto şovu olan Cenevre Oto Şovuda Koronavirüs salgını nedeniyle iptal edildi. Barselonadaki Dünya Mobil Kongreside benzer sebeplerden dolayı bu ay iptal edilmişti. 

    Yorumlar

banner18
Bugün Seçim Olsa Hangi Partiye Oy Verirsiniz?

banner17
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
KİM KİMDİR? Tümü
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
banner9
Real Time Analytics