banner16

banner19

banner24

20 Şubat 2020 Perşembe

İşsizlik Rakamları Açıklandı? Şubat 2020

Dolar ve Altını Olanlar Dikkat! Bu Hafta Değerlerde İleri ve Geri Hareketler Olabilir

Uzmanlar bu hafta dolar ve altında çok sert hareketlerin görülebileceği konusunda ard arda açıklama yapıyorlar. Peki sebebi ne? Sert hareketlerin görülmesine neden olacak gelişmeler neler? Altın ve doları olanlar ne yapmalı? Dolar ve Altın yükselecek mi yoksa düşecek mi? Sert hareketler ne yönde olacak?

19 Ocak 2020 Pazar 19:57
Bu haber 140 kez okundu
Dolar ve Altını Olanlar Dikkat! Bu Hafta Değerlerde İleri ve Geri Hareketler Olabilir
Yeni dünya düzeni kuruluyor. Ortadoğu'da kartlar yeniden dağıtılıyor. Her ülke kendi çıkarına uygun pozisyon almaya başladı. Ekonomi uzmanları gerilen ortam dolayısıyla bu hafta finans piyasalarında aşırı oynak hareketlerin görülebileceği konusunda yatırımcıları uyarıyor.

Ekonomi uzmanları yeni haftada daha sivri söylemlerin gelebileceği hatta bu söylemlerin fiiliyata dönüşebileceği olasılığı ile altın ve dolar fiyatlarında aşırı oynaklığın görülebileceği, grafiklerde yukarı aşağı uzun çubukların görülebileceği konusunda uyarılarda bulunuyorlar.

Ekonomik veya siyasi krizlerin güvenli limanı haline gelen altın fiyatlarında özellikle yukarı yönlü ani sıçrayışların olabileceğini belirten uzmanlar, yatırımcıların anlık siyasi gelişmeleri yakından takip etmelerinin faydalarına olacağını belirtiyorlar.

Çin ile ABD arasındaki ticaret savaşlarının azalmasının ise hem global anlamda hemde Türkiye anlamında faydalı etkileri olacağı düşünülüyor. 


    Yorumlar

banner18
Bugün Seçim Olsa Hangi Partiye Oy Verirsiniz?

banner17
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
KİM KİMDİR? Tümü
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
banner9
Real Time Analytics